Newsletter

Reklama

Projekty technologiczne, projektowanie

Doradztwo techniczne, projektowanie techniczne

Zaletą doradztwa technicznego realizowanego przez naszych specjalistów i inżynierów jest podnoszenie technologii w świetle wymagań biznesowych klienta, dokonywane analizy i projektowanie zaawansowanych linii produkcyjnych.

Wsparcie projektowe specjalistów i inżynierów

W szczególności możemy wesprzeć Państwa działania w obszarze:

  • projektowania kompletnych zakładów produkcyjnych (przemysłowych),
  • projekty obiektów gastronomicznych oraz handlowych,
  • projektowania linii produkcyjnych i instalacji technologicznych,
  • optymalizacji linii produkcyjnych, instalacji i obiektów przemysłowych,
  • modernizacja linii produkcyjnych, instalacji i obiektów przemysłowych,
  • usługi rzeczoznawcy ds. sanitarno-epidemiologicznych,
  • doradztwa technicznego;

Podejmujemy się wykonania projektu na rożnych etapach działalności. Począwszy od pomysłu inwestora i wskazania lokalizacji, poprzez modernizację istniejącego zakładu / obiektu po wykonanie projektu po wprowadzeniu niewielkich zmian w funkcjonujących obiektach przemysłowych.

Zajmujemy się projektowaniem elementów i produktów głównie z zakresu szeroko rozumianej mechaniki (części maszyn i urządzeń, narzędzia i przyrządy). Projekt tworzymy na podstawie ogólnych założeń lub dokumentacji (rysunku płaskiego, szkicu) przedłożonej nam przez klienta - często dodając własne modyfikacje i ulepszenia. Od przemyślanego i poprawnie wykonanego projektu, zależy niezawodność wykonanych maszyn, urządzeń lub linii. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę na jakość wykonywanych projektów. Wykonują je wysoko wykwalifikowani inżynierowie, posiadający bogate doświadczenie w zakresie tworzenia projektów technicznych. Od poprawności projektu technicznego uzależniony jest koszt inwestycji. Przygotowane projekty powinny to uwzględniać, oszczędzając pieniądze zleceniodawcy. Dobry projekt to podstawa sukcesu. Jak twierdzą doświadczeni wykonawcy, dobre projekty wykonuje się dużo sprawniej i szybciej.

Doradztwo i konsultacje inżynierskie

Jedną z usług oferowanych przez naszą firmę jest doradztwo techniczne, głównie z zakresu mechaniki i elektroniki, polegające na polepszeniu funkcjonalności i parametrów pracy powierzonych przez zleceniodawcę projektów i produktów. Zapewniamy wsparcie zarówno przy opracowaniu założeń funkcjonalnych produktu, wyborze odpowiednich komponentów do jego budowy, sporządzeniu dokumentacji, jak również pomoc przy uzyskaniu ochrony patentowej pomysłu oraz przeprowadzeniu odpowiednich badań umożliwiających wprowadzenie wyrobu na rynek. Współpracujemy z rzecznikiem patentowym oraz notyfikowanymi laboratoriami na terenie kraju.

Przedsiębiorstwa technologiczno-produkcyjne, startupy, biura projektowe i konstrukcyjne:

  • rozpoznanie i przedstawienie zasady działania danych technologii i urządzeń
  • konsultacje z zakresu mechaniki i mechatroniki
  • pomoc merytoryczna w projektowaniu nowych urządzeń

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji w zakresie naszej oferty doradztwa technologicznego prosimy o kontakt!

Pomoc w spełnieniu wymagań

Realizujemy szereg usług doradczych, audytowych i szkoleniowych wspierających działania organizacji, które wychodzą naprzeciw obowiązkowi wywiązania się z regulacji prawnych jak i wymagań stosowanych standardów lub norm. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również

Projektowanie technologiczne, projekty technologiczne

System HACCP – bezpieczeństwo żywności

Maszyny i urządzenia ocena zgodności

Reklama