Newsletter

Reklama

Szkolenia otwarte, online, webinary, grupowe

Szkolenia otwarte – ogólne zagadnienia, webinaria online oraz szkolenia stacjonarne

Od ponad 15 lat dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie standardów, przepisów prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów systemów zarządzania czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Specyfika szkoleń otwartych polega na tym, że spotykają się na nich przedstawiciele różnych firm, z różnych regionów kraju. Wzajemna wymiana informacji i spojrzenie na siebie i własną firmę przez pryzmat osób pracujących na podobnych stanowiskach i spotykających się z podobnymi problemami w innych firmach.

Tematyka szkoleń otwartych

W przypadku szkoleń otwartych wychodzimy poza schemat nudnych zajęć, proponując swym klientom szkolenia dostępne dla szerokiego grona odbiorców, interaktywność, zaangażowanie i doświadczenie. Dużą popularnością na rynku cieszą się szkolenia otwarte z następujących wymagań:

Tematyka szkolenia otwartego: Lokalizacja i data: Cena netto / 1 osoba
Szkolenia stacjonarne

System HACCP w handlu żywnością

(4h)

Zapisz się lub pobierz i wypełnij dokument W trakcie planowania na 2021 450 pln

System HACCP w gastronomii

(6h)

W trakcie planowania na 2021 550 pln

Standardy sieciowe BRC GSFS/ IFS Food

(7h)

W trakcie planowania na 2021 850 pln

Standard GMP+ B4/ IDTF w transporcie

(6h)

W trakcie planowania na 2021 750 pln

Wymagania Global G.A.P. w rolnictwie

(7h)

W trakcie planowania na 2021 750 pln

REDcert/ ISCC w biomasie odpadowej

(6h)

W trakcie planowania na 2021 850 pln
Szkolenia on-line

System HACCP w handlu żywnością

(2h)

Zapisz się lub pobierz i wypełnij dokument On-line, 14.01.2021 09:00 / 14:00 250 pln

System HACCP w gastronomii

(3h)

On-line, 18.01.2021

09:00 / 14:00

300 pln

Standardy sieciowe BRC GSFS/ IFS Food

(5h)

On-line, 21.01.2021

09:00

600 pln

Standard GMP+ B4/ IDTF w transporcie

(5h)

On-line, 26.01.2021

09:00

450 pln

Wymagania Global G.A.P. w rolnictwie

(5h)

On-line, 28.01.2021

09:00

450 pln

Obliczenia emisji CO2eq w transporcie (Etd)

+ ćwiczenia (2h)

On-line, 29.01.2021

09:00

250 pln

Uwaga: Aktualny status szkolenia będzie dostępny po zapisaniu się na wybrane szkolenie. Cena zawiera: udział w szkoleniu, komplet materiałów w wersji elektronicznej, poczęstunek kawowy, lunch, certyfikat. NOCLEG: istnieje możliwość rezerwacji noclegu w hotelu lub pensjonacie, w pokojach jedno- lub wieloosobowych. Płatność za nocleg nie jest wliczona w cenę szkolenia. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby stosujemy rabaty do 20% wartości szkolenia za 1 osobę.

Programy szkoleń

Programy szkoleniowe są skierowany do potencjalnych klientów pracujących w różnorodnych firmach a programy opracowane są dbałością o wszelkie niezbędne szczegóły szczególnie w obszarze wymagań prawnych i norm. Dzięki szkoleniom nasi klienci stale aktualizują i uzupełniają swoją wiedze, nadążają za zmianami w regulacjach prawnych z obszaru bezpieczeństwa żywności, pasz oraz rolnictwa, branż przemysłowych i logistycznych, itp.

Oferowane przez nas szkolenia otwarte prowadzone są przez wykładowców dysponujących zarówno doskonałym warsztatem trenerskim, jak i bogatym doświadczeniem praktycznym wyniesionym z bezpośredniej pracy w firmach naszych Klientów. Szkolenia te mają najczęściej formę warsztatów, są interaktywne i opierają się na licznych przykładach i ćwiczeniach.

Kontrola jakości szkoleń

Wewnętrznie monitorujemy jakość naszych usług a każde ze szkoleń jest oceniane przez uczestników. Wystandaryzowana ankieta oceniająca szkolenie i wykładowcę, wypełniana anonimowo stanowi dla nas materiał do dalszego udoskonalania oferty pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Gwarantujemy sprawną organizację, sami lub w porozumieniu z naszym Klientem organizujemy salę szkoleniową, wyżywienie, rezerwujemy miejsce noclegowe dla uczestników, pomagamy z dojazdem i wskazujemy atrakcje, które umilą czas pomiędzy dniami szkoleniowymi.

Sprawdź również

Reklama