Newsletter

Reklama

Szkolenia zrównoważony rozwój, emisje gazów cieplarnianych

Biomasa & biopaliwa – szkolenia indywidualne w tym webinaria online

Od ponad 15 lat dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie systemów zrównoważonego rozwoju, przepisów prawa, a także praktyczne warsztaty z kalkulacji emisji GHG w celu rozwoju zawodowego i osobistego. Szkolenia te obejmują następujące aspekty:

  • Wymagania systemów zrównoważonego rozwoju,
  • Wymagania systemu ISCC EU / ISCC Plus,
  • Wymagania systemu REDcert EU / REDcert2,
  • Wymagania systemu KZR INiG,
  • Biomasa stała (V-Bioss, RSB, System SURE),
  • Obliczenia emisji GHG w łańcuchu biomasy i biopaliw,
  • Realizacja krajowych celów OZE.

W przypadku szkoleń zamkniętych zawsze dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Programy szkoleń znajdziecie Państwo pod linkami:

Programy szkoleniowe są indywidualnie dostosowywane do potrzeb naszych klientów pracujących w różnorodnych firmach a programy opracowane są dbałością o wszelkie niezbędne szczegóły szczególnie w obszarze wymagań prawnych i norm. Dzięki szkoleniom zamkniętym nasi klienci stale aktualizują i uzupełniają swoją wiedze w zakresie zrównoważonego rozwoju, nadążają za zmianami w regulacjach prawnych z obszaru bezpieczeństwa żywności, pasz oraz rolnictwa, branż przemysłowych i logistycznych, itp.

Oferowane przez nas szkolenia zamknięte (w tym online) prowadzone są przez wykładowców dysponujących zarówno doskonałym warsztatem trenerskim, jak i bogatym doświadczeniem praktycznym wyniesionym z bezpośredniej pracy w firmach naszych Klientów. Szkolenia te mają najczęściej formę warsztatów, są interaktywne i opierają się na licznych przykładach i ćwiczeniach.

Wewnętrznie monitorujemy jakość naszych usług a każde ze szkoleń jest oceniane przez uczestników. Wystandaryzowana ankieta oceniająca szkolenie i wykładowcę, wypełniana anonimowo stanowi dla nas materiał do dalszego udoskonalania oferty pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Sprawdź również

Reklama