Newsletter

Reklama

Szkolenie ekologiczne online

Profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu wymagań ekologicznych

Szkolenie ekologiczne jest indywidualnie ustalane z Klientem aby określić cele i założenia zakresu - realizujemy audyt potrzeb, oczekiwań i możliwości realizacji szkolenia. Wszystkie elementy szkolenia ekologicznego są od podstaw tworzone tak aby w pełni dostosować je do Państwa organizacji i pracowników.

Dopasowujemy szkolenie do potrzeb firmy, organizacji uczestników oraz wyzwań w danej branży. Po wstępnej analizie wyzwań do każdego tematu dobieramy odpowiedniego Trenera lub Trenerów praktyków biznesu pasujących do potrzeb Państwa organizacji. Szkolenia z zakresów ekologicznych mają przekazać bogate i unikalne treści w łatwo zrozumiały i skuteczny sposób dzięki nowoczesnym narzędziom wsparcia oraz elementom symulującym autentyczne sytuacje. Wzbogacają część teoretyczną i pomagają osiągnąć znacznie szybciej i skuteczniej wyznaczone cele.

Rodzaje szkoleń

Oferujemy następujące rodzaje szkoleń:

  • Szkolenia „EKO” on-line (link)
  • Szkolenia „EKO” otwarte (link)
  • Szkolenia „EKO” zamknięte (link)
  • Materiały szkoleniowe „EKO” (link)

Korzyści dla pracowników

Po pierwsze, pracownicy, mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach, są docenieni oraz zmotywowani do dalszej pracy. Perspektywa rozwoju jest też bez wątpienia ważnym czynnikiem branym pod uwagę przed wyborem miejsca pracy. Co więcej, szkolenia, oprócz nauki, rozwoju kompetencji i umiejętności, mogą być też świetną okazją do integracji z innymi ludźmi.

Korzyści dla pracodawcy

Korzyści dla pracodawcy z posiadania wykwalifikowanej kadry są oczywiste – wyszkolony zespół pracowników to jeszcze większy potencjał firmy oraz jeszcze większa jej konkurencyjność. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy wykonują swoją pracę bardziej profesjonalnie, osiągając lepsze wyniki, a przy tym minimalizując błędy oraz niepowodzenia w relacji z klientem. Z punktu widzenia pracodawcy, zdecydowanie lepiej jest dokształcić osobę, która jest już pracownikiem firmy niż zatrudnić na kolejny etat nowego specjalistę poza sytuacjami braku specjalistów na rynku pracy.

Korzyści wizerunkowe

Firma, która dba o szkolenia swoich pracowników, troszczy się jednocześnie o swój wizerunek. Dzięki temu jest postrzegana jako organizacja, która pozwala się rozwijać, otwiera przed pracownikami nowe perspektywy i możliwości. W czasach nieustających zmian szkolenia są sposobem na rozwianie obaw pracowników przed tym, co nowe, nieznane, a jednocześnie często niezrozumiałe.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszych szkoleń organizowanych w różnych miejscowościach i obiektach.

Sprawdź również

Reklama