Newsletter

Reklama

Materiały szkoleniowe dla firm, szkolenia online

Szkolenia online, webinary oraz materiały szkoleniowe

Dobrze przygotowane materiały szkoleniowe to pierwszy krok do każdego profesjonalnego szkolenia. Wpływają nie tylko na jakość samego kursu, ale przede wszystkim ułatwiają proces jego przygotowania. Odpowiednio opracowane treści mogą zostać wykorzystane wielokrotnie i służyć zarówno twórcom, jak i uczestnikom na długo. Warto sprecyzować swoje potrzeby szkoleniowe oraz określić zadania, które chcemy zrealizować dzięki szkoleniu. Od obranego celu zależy sposób przygotowania materiałów szkoleniowych. Więc dobrze zastanowić się czy chodzi tylko o przekazanie wiedzy, czy także o poprawę umiejętności lub zdobycie nowych.

Rodzaje materiałów szkoleniowych

Piszemy różnorodne materiały szkoleniowe do realizowanych przez siebie projektów lub też będące odrębnym zleceniem: skrypty szkoleniowe, podręczniki (manuale) standardów i procedur, konspekty trenerskie w zakresie ustalonym z klientem. Mogą one być tworzone w drukowanej formie lub w wersji elektronicznej (aktywny PDF), dającej możliwość elastycznego korzystania z tekstu.

W ramach projektów wdrożeniowych tworzymy również, lub wypracowujemy, wspólnie z pracownikami firmy, wzory dokumentacji projektu (raportów, pism) oraz narzędzia wdrożeniowe (karty kontroli, karty zapisów, karty oceny, opis procedur wdrożeniowych, wzory raportów, dokumentów).

Oferujemy materiały szkoleniowe dla następujących rodzajów działalności:

  • System HACCP, dobre praktyki GHP/GMP oraz minimum sanitarne w handlu żywnością – dokumentacja przeznaczona dla sklepów spożywczych, delikatesów oraz wszystkich innych firm handlowych w celu realizacji szkoleń wewnętrznych dla pracowników – link.
  • System HACCP, dobre praktyki GHP/GMP oraz minimum sanitarne w gastronomii – dokumentacja przeznaczona dla restauracji, barów, firm cateringowych oraz wszystkich innych podmiotów z sektora HoReCa w celu realizacji szkoleń wewnętrznych dla pracowników – link.
  • System HACCP, dobre praktyki GHP/GMP oraz minimum sanitarne dla hurtowni i transportu – dokumentacja przeznaczona dla hurtowni spożywczych, magazynów, chłodni, mroźni oraz wszystkich innych podmiotów z sektora logistyki w celu realizacji szkoleń wewnętrznych dla pracowników – link.
  • Standard GMP+ dla firm transportowych – dokumentacja przeznaczona dla firm transportowych i spedycyjnych oraz wszystkich innych podmiotów z sektora zbóż i pasz dla zwierząt w celu realizacji obowiązku szkoleń wewnętrznych dla pracowników – link.

Szkolenia on-line (webinaria)

Rozwój kompetencji kadry pracowniczej to ważny element każdego biznesu, który odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Inwestując w certyfikowane szkolenia on-line, możesz mieć pewność, że nie tylko poprawisz funkcjonowanie swojej działalności, ale również zwiększysz morale i zadowolenie z życia zawodowego swoich pracowników. Inwestowanie w szkolenia on-line jest również sposobem na zatrzymanie w swojej firmie doświadczonych pracowników na długi czas, dzięki czemu nie tracisz czasu, energii i pieniędzy na szkolenie nowo zatrudnionych osób.

Potrzeba ciągłego kształcenia i rozwoju jest naturalnym elementem budowania kariery. Dlatego jako osoba dbająca o swoich pracowników, możesz zainwestować w szkolenia on-line, które są wygodną formą kształcenia dla wszystkich zatrudnianych osób. W zależności od potrzeb spotkania szkoleniowe można odbywać w biurze, jak i w zaciszu własnego domu, co sprzyja skupieniu i zapamiętywaniu.

Tło

Potrzebujesz porady?

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Kliknij przycisk, aby rozpocząć czat on-line

Każde szkolenie on-line ma szereg zalet, które z pewnością doceni niejeden pracownik, bez względu na zajmowane stanowisko. Webinar szkoleniowy można odbyć w zaciszu swojego domu lub biura bez konieczności opuszczania spokojnego i cichego miejsca.

Każde certyfikowane szkolenie on-line odbywa się w określonych terminach, dzięki czemu łatwiej wpisać je w swój codzienny grafik zajęć. Pozwala to uniknąć nawarstwiania się spotkań oraz przekładania terminów powierzonych zadań. Mimo że podczas szkolenia trener przekazuje kursantom swoją wiedzę na żywo, to jednak możliwość pozostania w wybranym przez siebie miejscu daje wiele komfortu i wygody podczas edukacji. Webinarium szkoleniowe ma również tę zaletę, że odbywa się w cichej i spokojnej atmosferze. Z doświadczenia wiemy, że wielu kursantów łatwo się rozprasza. Pytania do prowadzącego innych uczestników spotkania lub ciche rozmowy potrafią skutecznie utrudniać skupienie, a szkolenie on-line w 100% eliminuje ten problem.

Certyfikowane szkolenie on-line (Skype, MS Teams, Zoom, Video, itp.) wspiera też wydajną pracę, dzięki czemu zyski z zatrudniania profesjonalistów z dnia na dzień są bardziej odczuwalne. Warto więc zainwestować w szkolenia dla swoich pracowników. Szybko zauważysz, że taka inwestycja szybko się zwraca, a profesjonalny zespół to klucz do odnoszenia sukcesów zawodowych oraz finansowych. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Sprawdź również

Szkolenia otwarte, online, webinary, grupowe

Szkolenia wewnętrzne, indywidualne dla firm

Szkolenia zrównoważony rozwój, emisje gazów cieplarnianych

Reklama